Kurumsal

Ana Sayfa Kurumsal
Doruk Ticaret

Hakkımızda

2000'li yıllarda iş hayatına başlayan Doruk Ticaret İnşaat Malzemeleri, Hazır Beton ve Hırdavat Ürünleri alanlarında 40'dan fazla çalışanıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de sektöründe uzman firmaların yetkili satış temsilcisi olan Doruk Ticaret, bulunduğu bölgede sektörün öncüsü olma yolunda devam etmektedir. Doruk Ticaret, rekabet ortamını devamlı kalıcı tutmayı, kaliteli hizmet ile müşteriye ulaşmayı, Türkiye’de ki yeni gelişmelerden müşterilerimize haberdar etmeyi, ticari zihniyeti özümsemiş kişilerden oluşan ekip kurmayı, kendine görev edinmiştir.

Misyonumuz

Güvenilir ve kusursuz hizmetten ödün vermeyen çalışanlarımızla, inşaat malzemeleri, hazır beton ve hırdavat sektöründe; adımıza yakışır kaliteli ürünler sunmak, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanmasını sağlamak, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, müşteri için ekonomik üstünlükleri olan ürünleri üretmek veya temin etmek, satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, yenilikçi düşüncelerimizle alanımızda önder olmak, müşteri memnuniyeti odaklı olmak, faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanmak, dengeli ve karlı bir büyüme elde etmek, çalışanlarının gurur ve çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmak.

Vizyonumuz

Tecrübeyi dinamizm ile birleştirmek, işlerini temiz, itinalı ve zamanında yapmak, müşteri memnuniyetiyle birlikte uluslararası düzeyde öncü bir marka olmaktır.